Złuszczanie i oczyszczanie

Zapewniamy szeroki zakres usług pielęgnacyjno-oczyszczających, odpowiednio dobranych do potrzeb skóry. Oferta pielęgnacyjna oparta jest na naturalnych preparatach będącymi bodźcem do odbudowy skóry. Dysponujemy urządzeniem OXYGENEO uznanej firmy Pollygen oraz zabiegami mikrodermabrazji, oksybrazji wodno-tlenowej, peelingu kawitacyjnego, wykonujemy również eksfoliacje kwasami.

 • OXY Geneo™

  Urządzenie Geneo™ to przełomowa technologia firmy Pollogen, która wykorzystując naturalne mechanizmy organizmu, zapewnia uzyskanie jednocześnie 3 efektów pielęgnacyjnych:

  ⦁ Złuszczanie zewnętrznej warstwy skóry

  ⦁ Wchłanianie podstawowych składników rewitalizujących skórę

  ⦁ Naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz

 • Mikrodermabrazja diamentowa

  Mikrodermabrazja diamentowa

  Mikrodermabrazja diamentowa jest jednym z najbardziej lubianych zabiegów złuszczających ze względu na swoje rezultaty już po pierwszym zabiegu.

 • Oxybrazja wodno-tlenowa

  Oxybrazja wodno-tlenowa

  Oxybrazja wodno-tlenowa to inaczej mikrodermabrazja z tym, że w przypadku oxybrazji do oczyszczania skóry wykorzystujemy sól fizjologiczną i czysty chirurgiczny tlen.

 • Peeling kawitacyjny

  Peeling kawitacyjny

  Kawitacja to zjawisko polegające na zamianie z formy ciekłego w gazowy, a dzieje się tak poprzez minimalizowanie ciśnienia.

 • Eksfoliacja kwasami

  Eksfoliacja kwasami

  Peelingi z użyciem kwasów niwelują przebarwienia, redukują blizny, spłycają drobne zmarszczki. Są przeznaczone dla szarej, zmęczonej i zanieczyszczonej skóry. Natychmiastowo i dogłębnie oczyszczą skórę przywracając blask i młody wygląd.