Zabiegi na twarz

Tutaj znajdziesz zabiegi oczyszczające, ujędrniające oraz nawilżające. Jest to dział obejmujący pełną problematykę związaną ze skórą twarzy od oczyszczania poprzez pielęgnację, dotlenienie, nawilżenie oraz utratę jędrności.

 • Złuszczanie i oczyszczanie

  Zapewniamy szeroki zakres usług pielęgnacyjno-oczyszczających, odpowiednio dobranych do potrzeb skóry. Oferta pielęgnacyjna oparta jest na naturalnych preparatach będącymi bodźcem do odbudowy skóry. Dysponujemy urządzeniem OXYGENEO uznanej firmy Pollygen oraz zabiegami mikrodermabrazji, oksybrazji wodno-tlenowej, peelingu kawitacyjnego, wykonujemy również eksfoliacje kwasami.

 • Przebarwienia

  Likwidacja przebarwień posłonecznych, hormonalnych, plam starczych. Przebarwienia niwelujemy złuszczając skórę, wykorzystując naturalny efekt Bohra bądź frakcjonowaniem skóry.

 • Skóra trądzikowa i łojotokowa

  Zabiegi dla skóry trądzikowej i łojotokowej mają na celu unormowanie Ph, odpowiednie dotlenienie oraz nawilżenie skóry. Wykorzystujemy do tego celu zarówno złuszczanie, eksfoliacje, efekt Bohra jak i frakcyjny RF mikroigłowy. 

 • Skóra naczyniowa z rumieniami

  Skóra naczyniowa jest jedną z najbardziej wymagających cer, wymaga zarówno odpowiedniej pielęgnacji domowej jaki i odpowiedniego leczenia w gabinecie kosmetycznym. Zabiegi muszą zostać odpowiednio zrównoważone aby zabieg miał wymagany efekt ale nie powodował długotrwałych skutków ubocznych. 

 • Opadająca powieka i skóra pod oczami

  Aby skutecznie zniwelować problem z opadającą powieką, kurzymi łapkami, doliną łez bądź cieniami wykonujemy zabiegi oparte na technologii HiFu, radiofrekwencji mikroigłowej oraz frakcyjnej.

 • Zmarszczki i utrata jędrności

  Zmarszczki i utrata jędrności

  To nic innego jak zagłębienia na skórze, które pojawiają się wraz z wiekiem. Lecz nic strasznego da się je wyeliminować. Aby to zrobić trzeba zareagować w odpowiednim czasie i dobrać idealny zabieg dla potrzeb własnej skóry. Wszystko zależy od tego jak dotychczas była pielęgnowana skóra. Ale pamiętajmy nigdy nie jest za późno, aby o nią zadbać.

 • Nieoperacyjny lifting twarzy

  Do liftingu twarzy wykorzystujemy technologię HiFu, radio frekwencji mikro-igłowej bądź frakcyjnej. Oferujemy również zabieg dual-HiFu będącym synergicznym połączeniem wszystkich tych technologii.

 • Depilacja laserowa

  Depilacja laserowa

  Zabieg laserowego usunięcia owłosienia laserem VERSUS™ 3 Color oferującemu synergiczne połączenie trzech najbardziej efektywnych długości fal do depilacji, co sprawia, że usuwanie owłosienia jest jeszcze bardziej skuteczne niż dotychczas.

 • Depilacja woskiem

  Jest to jedna z najbardziej popularnych metod depilacji owłosienia. Stosowanie ciepłego wosku jest wyjątkowo skuteczne. Temperatura topnienia wosku to około 37 - 38ºC.

 • Regulacja brwi