Skóra naczyniowa z rumieniami

Skóra naczyniowa jest jedną z najbardziej wymagających cer, wymaga zarówno odpowiedniej pielęgnacji domowej jaki i odpowiedniego leczenia w gabinecie kosmetycznym. Zabiegi muszą zostać odpowiednio zrównoważone aby zabieg miał wymagany efekt ale nie powodował długotrwałych skutków ubocznych. 

 • OXY Geneo™

  Urządzenie Geneo™ to przełomowa technologia firmy Pollogen, która wykorzystując naturalne mechanizmy organizmu, zapewnia uzyskanie jednocześnie 3 efektów pielęgnacyjnych:

  ⦁ Złuszczanie zewnętrznej warstwy skóry

  ⦁ Wchłanianie podstawowych składników rewitalizujących skórę

  ⦁ Naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz

 • Elektropolacja (Mesoruting)

  Elektroporacja jest zjawiskiem fizycznym zachodzącym w błonach komórkowych, a także w warstwie rogowej. Dzięki elektroporacji otwierają się "kanały" do wprowadzania składników aktywnych pod wpływem impulsów elektrycznych.

 • Sensitivskin - kwas laptobionowy

  Stymuluje mechanizmy naprawcze skóry, wzmacnia barierę ochronną, zapobiega tworzeniu się teleangiektazji, wzmacnia elastyczność naczyń krwionośnych jest silnym antyoksydantem, zmniejsza rumień oraz łagodzi zaczerwienienia skóry.

 • Oxybrazja

  Oxybrazja

  Zabieg szczególnie polecany dla skór, które potrzebują szybkiej regeneracji i dotlenienia. Wykonujemy go na mokro więc idealnie się sprawdza u skór naczynkowych ponieważ dodatkowo chłodzi i zamyka naczynia krwionośne.

 • Infuzja tlenowa (Intraceuticals)

  Infuzja tlenowa (Intraceuticals)

  Zabiegi infuzji tlenowej wprowadzają substancje aktywne w głąb skóry za pomocą czystego chirurgicznego tlenu i ciśnienia hiperbarycznego.