Najczęściej zadawane pytania (FAQ)
Czy zabieg depilacji laserowej jest bolesny?
Komfort pacjenta zapewnia nie tylko bardzo szybkie tempo pracy lasera ale również zastosowana w głowicy technologia Advanced Cooling. Oznacza to, że skóra jest chłodzona przed, w trakcie i po emisji światła. Kontaktowe chłodzenie powoduje, że wyczuwalność ciepła w trakcie zabiegu jest minimalna. Pozwala to zastosować wyższą energię w trakcie zabiegu, a tym samym w znaczący sposób zwiększyć jego skuteczność.
Jak wygląda zabieg depilacji laserowej?
Zabieg depilacji laserowej pozwala na stałe pozbycie się włosków z różnych okolic ciała. Zastosowanie depilacji laserowej pozwala bezboleśnie usunąć owłosienie w postaci wąsików na twarzy, z brody, szyi, baków, policzków, twarzy, karku, pleców, klatki piersiowej, pach, przedramion, ramion, dłoni, brzucha, okolic bikini, szpary pośladkowej, ud, łydek, uszu. Zastosowanie technologii laserowej pozwala na precyzyjne usuwanie owłosienia poprzez miejscowe podgrzewanie mieszków włosowych.
Skuteczność zabiegu depilacji laserowej?
Zastosowanie zabiegu depilacji laserowej pozwala na uzyskanie trwałych efektów braku odrastania włosków, co umożliwia ograniczenie wykonywania regularnie depilacji z wykorzystaniem depilatorów, maszynek do golenia. Depilacja laserowa pozwala na uzyskanie efektów usunięcia owłosienia w sposób trwały przy zastosowaniu powtarzalnych zabiegów. Po pierwszym zabiegu depilacji laserowej włoski mogą minimalnie odrastać. Zastosowanie kolejnego zabiegu pozwala na skuteczne usunięcie również odrastających włosków.
Dla kogo przeznaczona jest depilacja laserowa?
Depilacja laserowa szczególnie zalecana jest dla osób z tendencją do wrastania włosków, tworzenia stanów zapalnych ( zapalenie mieszków włosowych ) pojawiania się podrażnienia po tradycyjnych metodach depilacji . Również dla wszystkich którzy mają już dość codziennego golenia i uporczywego uwłosienia.
Depilacja laserowa - po zabiegu
Po zabiegu może pojawić się podrażnienie oraz obrzęk około mieszkowy. Obrzęk i zaczerwienienie ustępują najczęściej już po kilku godzinach od zabiegu w zależności od rodzaju i wrażliwości skóry.