Zabieg 3-step

Dzięki opracowaniu systemu zabiegów i łączeniu ich w odpowiedniej kolejności, przy zachowaniu odpowiednich parametrów, jesteśmy w stanie najskuteczniej walczyć z niedoskonałościami takimi jak:

 • redukcja cellulitu,
 • zespół ciężkich nóg,
 • poprawa odżywienia skóry,
 • redukcja tkanki tłuszczowej; redukcja cellulitu (w każdym stadium),
 • ujędrnienie ciała i likwidacja zwiotczeń (brzuch, ramiona, uda, pośladki),
 • zmniejszenie blizn i rozstępów,
 • poprawa jakości skóry ciała,
 • wyszczuplanie i modelowanie sylwetki,
 • redukcja tkanki tłuszczowej,
 • likwidacja cellulitu,
 • stymulacja przemiany materii, poprawa metabolizmu,
 • pobudzenie krążenia,
 • ujędrnienie ciała,
 • zwiększanie absorpcji składników aktywnych.

FOCUS RF

Fale radiowe to jedyny tak dopracowany zabieg, którego spektrum działania oraz grupa odbiorców zatacza tak szerokie kręgi i stanowi doskonałe antidotum na upływ czasu i związane z nim objawy starzenia się skóry oraz bezbolesne a przede wszystkim bezpieczne pozbycie się zbędnego tłuszczyku z brzucha, boczków, ud i każdego innego miejsca. Zabieg wykorzystujący ten zakres fal radiowych jest, w zależności od potrzeb, dla osób w każdym wieku.

Jak działa i na czym polega? sprawa jest prosta: urządzenie wysyła fale radiowe o odpowiedniej częstotliwości prosto w głąb naszego ciała, podgrzewając je jakby od środka, a dokładniej to energia dociera do komórek naszego ciała (tłuszczowych i włókien kolagenowych)podnosi ich temperaturę co skutkuje rozbiciem komórek tłuszczowych bądź obkurczeniem włókien kolagenowych. Skóra oraz głębokość wnikania fal radiowych podlega ciągłej kontroli podczas
zabiegu, ponieważ zbytnie przegrzanie skóry mogłoby spowodować skutki uboczne i odczuwalny ból. Dlatego też zabieg powinien zostać wykonany przez wykwalifikowany personel.

Działanie odchudzające polega na celowym uszkodzeniu tkanki tłuszczowej tak aby obumarłe komórki zostały usunięte z organizmu poprzez układ limfatyczny, dzięki takiemu działaniu zabieg ma efekt długotrwały i zmniejszanie obwodu ciała trwa przez pewien czas po zabiegu.

Działanie przeciwzmarszczkowe i ujędrniające polega na poprawie kondycji włókien kolagenowych które poprzez podgrzanie obkurczają się powodując ujędrnienie obszaru zabiegowego oraz niwelują/likwidują
powstające zmarszczki. Już po pierwszym zabiegu widać znaczną poprawę, jednak wykonanie serii minimum sześciu zabiegów podkreśli i utrzyma zdrowy i młody wygląd skóry na dłuższy czas.

NAJMOCNIEJSZA LIPOSUKCJA KAWITACYJNA 40kHz

Ultradźwięki o częstotliwości 40kHz powodują powstanie zjawiska kawitacji, wytworzona wtedy energia zmieniając polaryzacje błony komórkowej, powoduje uszkodzenie komórki tłuszczowej i rozbicie jej. Tłuszcz z tej komórki transportowany jest do wątroby, poprzez układ limfatyczny i naczyniowy, gdzie ulega przemianie materii. działając w ten sposób skutecznie usuwamy nadmiar tanki tłuszczowej z np. bioder, talii ramion, pośladków, ud, okolic kolan oraz innych problematycznych części ciała.

Stosowane przez nas urządzenie do kawitacji ultradźwiękowej jest skuteczną alternatywą do zabiegów chirurgii estetycznej. Z taką przewagą, że nie występują żadne skutki uboczne które są związane z tradycyjną liposukcją. Po zabiegu nie odczuwa się żadnego bólu a powierzchnia skóry jest gładka i nienaruszona.

DRENAŻ LIMFATYCZNY

Drenaż limfatyczny jest to zabieg poprawiający pracę układu limfatycznego, poprzez pobudzenie krążenia krwi, limfy oraz płynu śródmiąższowego w organizmie. Przepływająca w organizmie limfa zbiera substancje toksyczne oraz niepotrzebne produkty przemiany materii ze wszystkich komórek naszego ciała. Jeżeli układ limfatyczny jest niewydolny, produkty uboczne cofają się do tkanek i komórek zaburzając metabolizm. Drenaż limfatyczny stosuje się głównie jako zabieg anty-cellulitowi oraz jest to zabieg niezbędny przy walce o idealną figurę!

Działanie drenażu limfatycznego

Drenaż limfatyczny wykonujemy głowicą która podczas zabiegu zasysa skórę, a rolki umieszczone na jej brzegach masują i rozciągają tkankę łączną, dzięki czemu rozbijają cellulit, poprawiają napięcie i wygładzają skórę.

Drenaż limfatyczny wraz ze sprzężonym w głowicy laserem i-lipo o długości fali 635-665 nm. dodatkowo wzmacnia działanie samego drenażu, mianowicie wywołuje w obrębie tkanek tłuszczowych dokładnie określoną reakcję chemiczną, zawarte w nich trójglicerydy są rozbijane na wolne kwasy tłuszczowe oraz na glicerol. Powstające produkty metabolizmu są transportowane poprzez pobudzony układ limfatyczny, a następnie zamieniane na energię lub metabolizowane.

Kapsuła Spa-Med z chromoterapią, laserem biostymulującym oraz ozonowaniem

Podczas jednej sesji przeciętna osoba spala ok.1400kcal.

Kapsuła spa infrared w połączeniu z chromoterapią bądź laserem biostymulującym daje najlepsze efekty przy walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej, podczas sesji w kapsule SPA organizm zostaje wystawiony
na silne działanie fal elektromagnetycznych o zmiennej długości fali od 780nm do 1mm, co pozwala na znaczne rozgrzanie tkanki tłuszczowej na różnych głębokościach, po rozgrzaniu tkanki tłuszczowej organizm na nowo stara się go metabolizować. Podczas seansu uruchamia się także chromoterapie która może zrelaksować bądź dodatkowo przyspieszyć przemianę materii. Jest to zabieg mający na celu zmniejszenie obwodu ciała przy jak największym relaksie i spokoju jaki towarzyszy temu zabiegowi.

Promieniowanie podczerwone penetruje ciało od wewnątrz nagrzewając je, przy takim natężeniu fal podczerwonych tkanka tłuszczowa na nowo jest metabolizowana chromoterapia bądź laser biostymulujący pozwala na przyspieszenie metabolizmu lub regeneracje zmęczonych mięśni.